Tüm Programlarınız Otomatik Güncellensin

Hepimizin hayatına giren ve vazgeçilmezler arasına yerleşen bilgisayarlar her konuda dış dünya ile temasımızı sağlayan en önemli araçlar olarak değerlerini daha uzun süre koruyacak gibi.

Programların yardımıyla bilgisayarlarda yapamayacağımız işlem yok gibi. Bazen bilgisayarlarımıza kurduğumuz programlar bozulabiliyor ya da yeni versiyonları üretilebiliyor. İşte bu durumda kullandığımız programlardan iyi bir verim alabilmemiz için mutlaka programlarımızı güncellememiz gerekiyor.

Programlarla teker teker uğraşarak onları güncellemek yerine, bu işi otomatik yapacak seri hızlı ve bilgisayarı kasmayan üstelik de bedava bir programa sahip olmak akıllıca bir fikir olacaktır.

Programı bilgisayara yükler yüklemez otomatik olarak bilgisayarınızda bulunan programları tanıyan ve onların güncel olup olmadığını kontrol eden, eğer güncel değillerse onları otomatik olarak güncelleştiren harika bir program üretildi.

Programın adı Patch My PC

Bu programı kolayca  bilgisayarınıza kurarak bilgisayarınız içinde kurulu bulunan programların güncelleme yükünden tamamen kurtulacaksınız. Özellikle flash player ve Java programı gibi sürekli güncellenmek durumunda olan programları siz masa üstünde çalışırken yeni sürüm çıkar çıkmaz kendi kendine güncel sürümü bulup güncelleyen harika ve çok mahir bir program olan Patch My PC her bilgisayarda mutlaka olması gereken bir program.

Programın en güzel özelliklerinden biri de programları sistemden kaldırma özelliğine de sahip olması. Güncel program tarama komutu sizin belirlediğiniz tarihlerle sınırlı olacak.

Patch My Pc İndirmek için tıklayın

Yazar:
kadir
0
0
957 kez okundu

Tüm Programlarınız Otomatik Güncellensin Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. sertap dedi ki:

    çok işime yaradı sağ olun

    0

    0

YORUM YAZIN