Programmerkezi Market
TV-Plug-In – Tv İzleme Programı

TV-Plug-In – Tv İzleme Programı

indir
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:178 KB
Üretici:TV-Plug-In
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncellenme:12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantı
Hemen İndir (178 KB)
262 kez indirildi

Tv İzleme Programı

Bilgisayardan TV izlemek isteyenler için geliştirilmiş bu TV izleme programı sayesinde, dünyadaki farklı ülkelerin en iyi kanallarını online olarak kolay bir şekilde internet üzerinden izleyebilirsiniz. Ücretsiz bir TV izleme platformu olan bu programda aynı zamanda Türkiye’nin en popüler kanallarını da bulabilirsiniz. Eğer farklı ülkelerin TV kanallarını da izlemek istiyorsanız, bu program son derece başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Tv-Plug-In sadece TV kanallarını izletme kalmaz aynı zamanda dünyanın farklı radyo kanallarını da dinlemenize olanak sağlar. Bu nedenle bu program size bilgisayar başında farklı işlerle uğraşırken aynı zamanda internet üzerinde bir tv kanalı izlemenizi sağlar yada bir radyo kanalı açabilir, farklı müzikler de keşfedebilirsiniz.

Eğer bir TV izleme programı arıyorsanız, Tv-Plug-In beklentilerinizi karşılayacaktır. Şu an bu program üzerinde dünya çapından toplam 3 bin farklı kanal ve 5 bin radyo kanalı bulunuyor. Bu nedenle aradığınızı bulmak hiç de zor değil.

Gelişmiş ve pratik kullanıma sahip modern arayüzü sayesinde TV izlemek çok kolay. Kullanışlı ve güçlü bir işlevselliğe sahip.

  • Editör Puanı - 8/10
    8/10

Özet

TV-Plug-In, bilgiayarınız üzerinden televizyon ve radyo dinleyebileceğiniz güzel bir programdır.

8/10
Kullanıcı Puanı: 4.0 (1 kez oylandı)
Sending

262 kez indirildi

YORUM YAZIN