YouTube’da Abone Sayısı Arttırmanın Yolları

2016-04-19 15_44_08-youtube - Google'da Ara

Youtube kanalınızın abone sayısını arttırma yollarını, abone sayısını yükseltmeyi üst düzeyde anlatan bu makalede bulabilirsiniz.

Çoğu YouTuber’in sorunu aslında abone sayısının düşük olmasıdır, ve bu soruna bir türlü çözüm bulamazlar ki aslında abone yükseltmek çok basit olmasa da kolaydır. Fakat YouTuber’lara çok zor gelir, zor olan bir şey yoktur aslında. Abone yükseltmek istiyorsa bir YouTuber bunun en iyi çözümünün reklamlar olabileceğini de bilmesi gerekir ki zaten reklamlardır en iyi çözümü. Aşağıda belirttiğim adımlara göre giderseniz abone sayınızı bir nebzede olsa arttırabilirsiniz.

Abone sayınızı yükseltmek için;

1-İlk önce kanalınızın alanı neyse (oyunsa oyun dersse ders eğlenceyse eğlence) onunla aynı konuda olan sosyal paylaşım sitelerinde gruplarda ve sayfalarda paylaşın.
2-Daha sonra cebinizdeki paraya kıyarak 10-15 liraya Google Adwords’da reklam verin.
3-Gerekirse bir 20 liraya daha kıyarak YouTube’da ve ya İnstagram’da büyük sayfalara ödeme yaparak kanalınızı paylaşmalarını isteyin.
4-Bunlardan sonra kendinizle eşdeğer bir kanalla anlaşarak birbirinizi kardeş kanal olarak belirleyin ve öne çıkan kanallar listesine ekleyin.
5-Daha sonra fake abone kasmak için de Facebook’da “Youtube Kanallarına Destek” gibi gruplarda 10-10 (siz 10 tane YouTube hesabıyla karşıdaki kişide size 10 tane Youtube hesabıyla abone olması) yaparak abonenizi baya arttırabilirsiniz.

Dediğim gibi verdiğim adımları düzgün bir şekilde okuyup, uygularsanız aboneleriniz gözle görülür bir şekilde artacaktır ve bu da size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Tekrar diyorum başarmayı göze aldıysanız cebinizdeki paraya da kıymayı bileceksiniz. Ve bu iş aniden olacak bir şey değil zaman bırakın ve sabırla bekleyin…

Yazar:
teknoman
0
0
600 kez okundu

YORUM YAZIN